MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7416560
nr 741 6560
Fåtölj
40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:51:11
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr